google-site-verification=aEbSVZZsX7PjNF057sJ5YBIianBlC15HHkIlz35hsZU

Vítejte na stránkách chovatelské stanice 

Calima Elenis (zářící hvězda)

Jsme malá chovatelská stanice, která bude mít jen tolik psů, kolik budeme schopni uhladit a umazlit. Naši psi s námi žijí pohromadě v domě se zahradou a jsou právoplatnými členy naší rodiny. Záleží nám na tom, aby každý z našich psů prožil plnohodnotný život s tím, co ho baví. Nechodí jen na výstavy, ale běhají i agility, povalují se v posteli, chodí na procházky, mají psí kamarády, jezdí s námi na výlety.  Jsou pro nás více než láska, jsou naším společníkem a kamarádem na cestě životem.
K mé první čínské lásce mě přivedla moje kamarádka. Sama měla fenku labutěnky a já se do tohoto plemene zamilovala. Netrvalo dlouho a dovezla jsem si domu svoji první holčičku jménem Daya. Byla moje, jak se říká, druhá duše....nikdy mé srdce neopustí. Dayenka nám v osmi letech bohužel odešla za duhový most. 
A protože kdo jednou pozná číňánky, málokdy zůstane u jednoho pejska . Do naší rodiny přišla fenka Esisha .Byly s Dayou od první chvíle nerozlučné kamarádky. Osud nám ale moc těch šťastných chvil nedopřál.  Esišce nebyl ještě ani rok, když za tragické události odešla do psího nebíčka.  Bylo to velmi smutné období a prázdné místo v srdci zaplnila fenka Destiny- osud.  Tato skvělá a úžasná holčička mě přivedla do světa výstav a chovatelství. Naše první štěňátka se narodila pod chovatelskou stanicí z Půlnočního dvora. Moc děkuji Lence a Lence, že si mě tenkrát vzaly pod svá chovatelská křídla. Narodili se tři kluci a jedna holka.  Zůstala doma jediná holka...naše Fančí. 

A příběh našich lásek pokračuje dál. Co nám osud přichystá necháme na něm.